Modelowanie materiałów

SPECTROPOL jest autoryzowanym Channel Partnerem firmy ANSYS

PRODUKTY
ZASTOSOWANIE
NOWOŚCI
ZAPYTAJ SIĘ

Granta MI Enterprise

Twórz, kontroluj i przechowuj cenne materiały za pomocą naszego flagowego oprogramowania do właściwości materiałów.

Granta MI Enterprise to wiodący system do zarządzania kompleksowymi danymi materiałowymi w przedsiębiorstwie. Baza ponad 250.000 materiałów. Dostarczane narzędzia softwarowe, dzięki pełnej integracji z systemami CAD, CAE i PLM, zapewniają płynny przepływ informacji o materiałach stosowanych, testowanych i rozwijanych w firmie, umożliwiają użytkownikom pełną integrację ich wiedzy o materiałach z praktyką biznesową.

Oszczędzaj czas, napędzaj innowacje, obniżaj koszty i eliminuj ryzyko.

Czytaj więcej

Granta MI Pro

Szybki start w zarządzaniu bazą materiałową.

Bazując na 25-letnim doświadczeniu w zakresie materiałów, MI Pro został zaprojektowany jako podstawowe, skalowalne rozwiązanie do wewnętrznego zarządzania informacjami o materiałach. Łatwy w użyciu interfejs pozwala klientom szybko tworzyć, importować, wizualizować i analizować dane dotyczące materiałów. Wstępna baza danych (ok. 2500 pozycji) jest dostępna za pośrednictwem wbudowanych aplikacji. Inżynierowie mogą wyszukiwać materiały i przypisywać je do swojego modelu CAD lub CAE za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Mogą również korzystać z aplikacji internetowej, aby uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych danych.

Oszczędzaj czas i unikaj niespójnego wykorzystywania danych.

Czytaj więcej

Granta Selector

Wybieraj materiały inteligentnie

Ansys Granta Selector zapewnia potężne narzędzia i obszerne bazy danych doboru materiałów do inteligentnego podejmowania decyzji. Dzięki zaufanemu źródle materiałów inżynierowie i eksperci ds. materiałów mogą szybko znaleźć najlepsze materiały do dowolnego zastosowania, a następnie bezpośrednio wyeksportować dane dotyczące ich właściwości.

Używaj odpowiednich materiałów, aby poprawić wydajność, zmniejszyć ryzyko i koszty, jednocześnie zwiększając zadowolenie klientów.

Czytaj więcej

Granta Edu Pack

Granta EduPack, dawniej CES EduPack, to unikalny zestaw materiałów dydaktycznych wspierających edukację materiałową.

Granta EduPack zawiera bazę danych materiałów i informacji o procesie, narzędzia do doboru materiałów oraz szereg zasobów pomocniczych. EduPack jest podzielony na trzy poziomy dostępu, przydzielanych studentom w miarę postępów w nauce.

Granta EduPack został również zaprojektowany, aby wspierać szeroką gamę stylów nauczania, od podejścia opartego na projektowaniu i nauce po nauczanie oparte na problemach.

Czytaj więcej

Granta Library

Wybierz odpowiednie dane materiałów do swoich potrzeb

Oprogramowanie Granta zawiera zestaw danych podstawowych materiałów i ich właściwości. Można to uzupełnić szerokim spektrum zaawansowanych danych o materiałach dla różnych branż i rodzajów materiałów. Uzyskaj dostęp do danych projektowych, dostawców lub danych testowych lub standardów i specyfikacji — pomagając w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących projektu, wyboru materiałów i nie tylko

Czytaj więcej

Granta Material Data for Simulations

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do bazy danych materiałowych.

Wyselekcjonowana baza danych materiałowych, Granta MDS zapewnia potrzebne dane w formacie, w jakim są potrzebne. Koncentrując się w szczególności na symulacji, uzyskaj dostęp do 2600 gotowych do symulacji materiałów ogólnych i produkcyjnych, 11 klas, ponad 20 właściwości (strukturalnych, termicznych, elektromagnetycznych). Interfejs użytkownika programu Ansys umożliwia łatwe zastosowanie go w różnych symulacjach. Bezpośrednio wbudowane w flagowe rozwiązania symulacyjne Ansys: Ansys Mechanical, Ansys Electronics Desktop, Ansys Fluent, Ansys Discovery.

Czytaj więcej